MONITOR LG 32U631A-B 32″ IPS QHD 100Hz 5ms USB-C
Compare
“LAPTOP ACER NITRO LITE NL16-71G-58BW I5 13420H 16GB RAM 512GB SSD RTX 3050 6GB 16" WUXGA 165Hz” has been added to the compare list
Fuera de Stock
Roll over image to zoom in
Click to open expanded view
S/.
835.84
Status:
Sin existencias
SKU:
32U631A-B
Category:
Uncategorized
Productos relacionados
Nuevo
LAPTOP ASUS TUF A18 RYZEN 7 260 16GB DDR5 1TB SSD RTX 5060 8GB 18″ WUXGA WIN 11
S/.
Nuevo
TARJETA DE VIDEO PNY QUADRO RTX 4500ADA , 24GB GDDR6, PCI Express 4.0 x16
LAPTOP ASUS ROG STRIX G16 R9 8940HX 16GB DDR5 1TB SSD RTX 5070 8GB 16″ FHD+ 165Hz
LAPTOP ACER NITRO 5 RYZEN 7 7735HS 16RAM DDR5 512GB SSD RTX 3050 4GB 15.6″ QHD 165Hz OBSIDIAN BLACK
Main Menu
Hot Promotions